Futsal LP: Olmissum časno pao protiv moćnog Jekaterinburga

Nogomet ostalo 3. pro 202119:12 > 19:12
Olmissum Facebook

U susretu 2. kola B skupine Elitne skupine Lige prvaka u futsalu omiški Olmissum poražen je u Lisabonu od ruskog Jekaterinburg sa 2-3 (0-2) i izgubio je izglede za odlazak na Final Four na koji će se plasirati samo pobjednik skupine

Ruska momčad je povela već u 4. minuti pogotkom Abramova. Prednost Jekaterinburga udvostručio je Gerasimov u 14. minuti, a Rusi su sa 2-0 otišli na poluvrijeme. U 27. minuti je Fahrudinov pogodio za prednost ruske momčadi od tri gola. Sa dva pogotka Alena Marića u 39. i 40. minuti hrvatski prvak je uspio ublažiti poraz.

Nakon nepotpunog drugog kola Jekaterinburg je vodeći u skupini sa šest bodova, ispred Sportinga koji ih ima tri. Olmissum i nizozemski Hovocubo su bez bodova.

Hrvatski prvak je u četvrtak u prvom kolu izgubio od aktualnog europskog prvaka lisabonskog Sportinga sa 1-3, a u drugom dvoboju je Jekaterinburg sa 5-1 porazio nizozemskog prvaka.

U posljednjem, trećem kolu u nedjelju se sastaju Olmissum i Hovocubo (17.30 sati) te Sporting i Jekaterinburg (20.00).