FA Cup od petka na SK: Odmah derbi Liverpoola i Ville

Nogomet ostalo 7. sij 202115:49 > 18:13
Alex Pantling / Staff

Od petka 8. siječnja na Sport Klub televiziji pratite i najstarije nogometno natjecanje FA Cup

Od 1/32 finala se u FA Cup priključuju i najbolji engleski klubovi. Imamo nekoliko odličnih utakmica već u ovoj fazi natjecanja, a jedna od njih apsolutno je dvoboj Aston Ville i Liverpoola.

Prije nešto više od dva mjeseca Villa je Redsima nanijela nevjerojatan poraz od 7:2 na svom stadionu. Aktualni prvak engleske ne igra najbolje u posljednje vrijeme i bit će zanimljivo vidjeti kako će izgledati protiv odlične Ville. Utakmicu pratite na SK1 u 20:45.

Još jedan vrlo zanimljiv dvoboj igra se sutra. Wolwesi i Crystal Palace se sastaju rano u natjecanju i bit će zanimljivo vidjeti tko će proći.

U subotu 9. siječnja izdvajamo dvoboje Arsenala i Newcastlea, te Manchester Uniteda i Watforda koji je trenutno u Championshipu, ali se žele vratiti u Premier ligu.

Catherine Ivill/Getty Images

Branitelj naslova je Arsenal koji je u prošlosezonskom finalu pobijedio Chelsea sa 1:0. Oni