Dino Skender više nije trener Olimpije

Nogomet ostalo 8. sij 202114:22 > 14:23
sportklub

Slovenski prvoligaš Olimpija Ljubljanja raskinula je sporazumno ugovor s hrvatskim trenerom Dinom Skenderom.

Skender je “Zmajeve” vodio na 30 utakmica, a nakon lošijih rezultata i nesipunjavanja ambicija kluba iz Olimpije su odlučili potražiti novo rješenje.

Iz kluba poručuju kako su bili nezadovoljni i razvojem mladih igrača.

Osim s hrvatskim trenerom, klub je raskinuo ugovor i s ostatkom njegovog stožera.

Spominjalo se nedavno kako bi Skender mogao preuzeti klupu Dinama iz Bukurešta, ostaje nam vidjeti gdje će karijeru nastaviti bivši trener Osijeka.

Olimpiju je nedavno napustio i najbolji strijelac kluba prošle sezone Ante Vukušić.

V NK Olimpija Ljubljana sporočamo, da smo prekinili sodelovanje z glavnim trenerjem Zmajev Dinom Skendrom. Sočasno smo sodelovanje prekinili tudi s preostalim strokovnim štabom.

Več na https://t.co/YtBA5ft6WX#verjamemvzmaje pic.twitter.com/u271IHuYZR

— NK Olimpija Ljubljana (@nkolimpija) January 8, 2021