Brekalo ima nekoliko fantastičnih ponuda od velikana

Nogomet 12. svi 202112:35 > 12:35
Josip Brekalo
Guliver Images

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo (22) na stolu ima zaista fenomenalne ponude za nastavak karijere.

Ovaj 22-godišnji nogometaš Wolfsburga je odličnim igrama u Bundesligi privukao veliku pažnju na sebe i mnogi klubovi bi ga rado vidjeli u svojim redovima. Posebno se istaknuo hat-trickom protiv Union Berlina u posljednjem kolu Bundeslige s kojim je Wolsburg ostavio u utrci za prva četiri mjesta.

Engleski Daily Express tvrdi da ga u svojim redovima žele vidjeti dva kluba iz Premier lige, a to su Everton i Leeds.

Ipak, engleske ekipe neće lako doći do Brekala. Mladog ofanzivca navodno prate još Napoli, te minhenski Bayern i rado bi ga vidjeli u svojim redovima.

Brekalo će, ako se odluči na odlazak iz Wolfsburga, sigurno imati slatke muke kada je izbor novog kluba u pitanju.

Josip Brekalo je dijete zagrebačkog Dinama. Igrao je za mlade selekcije ovog kluba, a u Wolfsburg je otišao sa 17 godina za deset milijuna eura.

Ovaj klub ga je slao na posudbu u Stuttgart, gdje se također dobro pokazao, a ove sezone igra jako dobro za Vukove koji se bore za plasman u Ligu prvaka.

Mladi nogometaš je odigrao 28 utakmica u Bundesligi i ostvario je učinak od sedam golova i tri asistencije.

Brekalo je za reprezentaciju Hrvatske nastupio 22 puta i zabio je četiri gola. Naravno, prošao je sve omladinske selekcije Vatrenih.