Boban porazio Milan na sudu- dolazi mu velika odšteta

Nogomet ostalo 31. pro 202011:10 2 komentara
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Zvonimir Boban i Milan raskinuli su poslovnu vezu u ožujku 2020.

Zvonimir Boban imao je teško razdoblje od otkaza u Milanu preko niza negativnih komentara upućenih prema sebi, da bi na sudu ipak bio taj koji može trljati ruke od sreće.

Iako je sve krenulo lijepo jer je Boban pozvan u Milan i u klub u kojem je ostavio ogroman trag stigao u lipnju 2019. s pozicije drugog čovjeka FIFA-e, s vremenom su se stvari promijenile. Čelni ljudi milanskog kluba sve su ga više isključivali iz bitnih stvari, Boban je bačen na marginu i u takvoj atmosferi rada iza leđa, Zvone je dao intervju u kojem se nije slagao s načinom na koji klub funkcionira pod vodstvom Ivana Gazidisa. Zato je u ožujku ove godine dobio otkaz, pa je odlučio tužiti voljeni klub.

Nikada to nije jednostavno, ali oni koji upravljaju klubom zaslužili su Bobanovu odmazdu. Nepravomoćna presuda je donesena, a prema njoj talijanski velikan mora isplatiti legendarnom hrvatksom nogometašu 5.3 milijuna eura.

Naravno, uslijedit će i Milanova žalba, ali je već sad jasno koliko je veliku pogrešku napravilo vodstvo kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare