Balotelli ima klub? “Bit će poput Maradone”

Nogomet ostalo 30. stu 202021:09 0 komentara
Claudio Villa/Getty Images

Sportski direktor Vasco da Game Fabio Cordella izjavio je da je slavni brazilski klub postigao dogovor sa talijanskim napadačem Mariom Balotellijem, koji je od odlaska iz Brescie slobodan igrač.

“Balotelli želi doći kod nas. Vasco je drugi najtrofejniji klub na svijetu poslije Real Madrida. Mislim da Mario ovdje neće praviti gluposti, već je dostigao mentalnu zrelost,” rekao je Cordella i nastavio:

“Zasad ne možemo službeno objaviti transfer, ali pregovarali smo, razmenjivali mailove. Sve smo već dogovorili, ostale su formalnosti. Nadam se da ćemo do 15. prosinca potpisati ugovor. Vascu je potreban igrač poput Balotellija, a Mariju je potreban klub kao što je Vasco da Gama. Za navijače našeg kluba on će biti poput Maradone.

Posljednji klub za koji je igrao bivši reprezentativac Italije je Brescia.

Balotelli je karijeru počeo u Lumezzanu, a kasnije je bio član Intera, Manchester Cityja, Milana, Liverpoola, Nice, Marseillea i Brescie.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!