Azijska nogometna Liga prvaka samo na SK!

Nogomet ostalo 8. pro 202016:14 > 16:28 2 komentara
Getty Images

Od 2021. do 2024. godine azijski nogomet će biti konstanta na našim programima.

Na kanalima Sport Kluba od sljedeće godine uživat ćemo u još jednom kvalitetnom nogometnom natjecanju. U pitanju je azijska Liga prvaka.

Ekskluzivni ugovor tvrtke “United Media” podrazumijeva prava na najatraktivnija natjecanja AFC, uključujući i reprezentativne i klupske aktivnosti u azijskom nogometu. Od toga se kao najvažnija natjecanja izdvajaju azijske kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, azijska Liga prvaka i AFC kup, a sve to od 2021. do 2024. godine.

Glavni tajnik AFC-a John ‘Dato’ Windsor istaknuo jest da je zadovoljan ekskluzivnim partnerstvom koje po prvi put dovodi natjecanja AFC u jugoistočnu Europu.

Uvjereni smo da će Sport Klub približiti AFC natjecanja milijunima gledatelja u regiji. Ovaj ugovor pokazuje vrijednost AFC natjecanja ne samo u Aziji, već i šire, a mi smo zahvalni United Mediji na povjerenju koje pokazuju budućnosti azijskog nogometa sklapanjem ovakvog sporazuma“, rekao je Windsor.

Izvršni direktor Sport Kluba Nemanja Simeunović rekao jest da je oduševljen dodavanjem AFC natjecanja u već bogat program Sport Kluba.

AFC natjecanja će se savršeno uklopiti u izvanrednu programsku šemu u okviru tri glavna stupa našeg programa, a to su nogomet, košarka i tenis,” rekao je Simeunović i dodao:

U okviru svakog od ovih sportova Sport Klub prikazuje širok spektar programa. Tu su UEFA natjecanja, Euro 2020, Premier liga, La liga, njemačka Bundesliga, kvalifikacije za SP Južne Amerike, nizozemska liga, FA kup, kineska Superliga, ruska Premijer liga. Ukupno imamo više od 30 nogometnih natjecanja, a tu su i Euroliga i Eurokup, kao kruna europske košarke, zatim ATP i WTA teniski turniri svih serija. AFC natjecanja će biti shvaćena vrlo ozbiljno jer svaki dio našeg programa ima dobru i široku promociju, profesionalne i sportsko-fanatične komentatore, kao i odlične vijesti koje sve to prate nekoliko puta dnevno.”

Nakon potpisivanja ugovora oglasio se i izvršni direktor kompanije “Football Marketing Asia” Patrik Murphy.

Drago nam je što smo doveli United Media grupaciju kao još jednog uvaženog medijskog partnera u Europi. Uvjereni smo da će oni dalje ojačati prisustvo visokokvalitetnog azijskog nogometa u Europi.”

Ljubitelji nogometa moći će uživati u najboljim azijskim natjecanjima na našim programima od 2021. do 2024. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare