'Faraon' se predstavio Kinezima na masestralan način

Nogomet ostalo 20. kol 201918:18 > 18:31
Claudio Villa/Getty Images

Bivši nogometaš Milana i Rome, Stephan El Shaarawy fenomenalnim potezima oduševio je kineske ljubitelje nogometa u utakmici kineskog kupa

U polufinalu kineskog nogometnog kupa sastali su se Dalian Yifanga i Shanghai Shenshua. Utakmica je završila pobjedom gostiju iz Shanghaija 3:2.

Zvijezda večeri bio je egipatski ofenzivac koji je nastupao i za talijansku reprezentaciju, Stephan El Shaarawy. Faraon je u samo 20 minuta zabio dva gola lobom i pokazao kakav majstor je stigao u Kinu.

El Shaarawy je u 22. minuti najprije lobao golmana Daliana, a 20-ak minuta kasnije učinio je isto.

Zanimljivo da se u strijelce na tom susretu upisao i Marek Hamšik, koji je u Kinu stigao iz Napolija, no njegov gol za 1:0 u 14. minuti na kraju nije pomogao Dalianu.

Europskim zvijezdama baš dobro ide jer je bivši veznjak Manchester Uniteda Marouane Fellaini glavom postigao gol u današnjoj pobjedi Shandong Lunenga nad Shanghai SIPG (2:0).

Tako će Shandong i Shanghai Shenhua igrati finale Kupa.