Daliću, golčine i petarda koje nas moraju zabrinuti

Stu Forster/Getty Images

Nikola Jurčević izgubio je i treću službenu utakmicu na klupi Azerbajdžana, u Bakuu s 5:1 je slavila Slovačka.

Slovačka je s uvjerljivih 5:1 slavila protiv Azerbajdžana u Bakuu i tako preuzela vrh skupine E sa šest bodova, koliko imaju Mađarska i Hrvatska.

Slovaci su poveli već u osmoj minuti sjajnim golom Lobotke. U 27. minuti već je bilo 2:0, a sjajno je iz slobodnjaka pogodio Kucka.

Samo dvije minute kasnije i domaćin je lijepo zabio preko Šejdajeva, da bi samo minutu kasnije vidjeli još jedan prekrasan gol, ovog puta Hamšikov za 3:1.

U 57. minuti Hamšik je zabio i drugi gol na utakmice čime je postao najbolji strijelac u povijesti slovačke reprezentacije.

Konačni rezultat postavio je Hancko u 85. minuti.

Baš će Slovaci biti sljedeći protivnik Hrvatske, i to 6. rujna.

Slovačka, Mađarska i Hrvatska imaju po šest bodova, Wales tri, a Azerbajdžan je bez bodova.