Van Persie u posebnom dresu odigrao zadnju utakmicu!

Nogomet ostalo 12. svi 201917:00 > 17:03
Gett Images

Robin van Persie svoju posljednju utakmicu u karijeri odigrao je u porazu Feyenoorda kod kuće protiv ADO Den Haaga.

Sjajni 35-godišnji nogometaš, koji je za klub iz Rotterdama debitirao sa 17 godina, postigoa je 50 golova u 102 nastupa za Nizozemsku.

U Engleskoj, van Persie je osvojio FA kup s Arsenalom i osvojio Premier ligu s Manchester Unitedom.
Čak 144 gola koja je postigao u PL-u stavljaju ga na drugo mjesto najboljih Nizozemaca u tom natjecanju.
Danas je Falkenburg doveo Den Haag u vodstvo na De Kuipu, a Becker je potvrdio pobjedu gostiju u 58. minuti.
Van Persie neće igrati protiv Fortune u posljednjem kolu u srijedu. Momčad koju vodi Giovanni van Bronckhorst sigurno će završiti treća iza Ajaxa i PSV-a.
Legendarni RVP je pripremio i poseban dres za posljedjnu utakmicu u karijeri s motivima svih klubova za koje je igrao: Feyenoord, Arsenal, MUFC, Fenerbahce.