Hajduk slavio u Kranjčevićevoj

U utakmici 18. kola Prve HNL Hajduk je kao gost pobijedio Zagreb sa 2-0 (1-0).Strijelci: 0-1 Tudor (17), 0-2 Bencun (89).Oba sastava nisu iskoristila 11-erac i to pri rezultatu 1-0 za Hajduk, prvo je u 25. minuti Boban propustio poravnati pogodivši vratnicu, a samo tri minute potom i udarac Caktaša s bijele točke zaustavila je vratnica.Zagreb je čitavo drugo poluvrijeme odigrao s desetoricom jer je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zbog drugog žutog kartona isključen Šulc, a i Hajduk je utakmicu završio sa 10 igrača jer je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena zbog drugog žutog kartona isključen i Milović.Pred 2.000 gledatelja sudio je Strahonja iz Zaprešića.Hajduk se ovom pobjedom poravnao s Rijekom na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po 35 bodova, ali Rijeka ima utakmicu manje, dva više od trećeg Dinama, dok je Zagreb ostao uvjerljivo posljednji sa samo osam bodova, šest manje od pretposljednjeg Osijeka.