Nekadašnja zvijezda Uniteda preselio u MLS

Nogomet ostalo 18. velj 201923:11 > 23:18
Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Bivši igrač Manchester Uniteda i Sportinga iz Lisabona, portugalski reprezentativac Nani odlučio je karijeru nastaviti u Americi.

Portugalac sa 112 nastupa u dresu reprezentacije, europski prvak iz 2016. godine, raskinuo je ugovor sa Sportingom nakon odigranih 28 utakmica te je preselio u američki MLS.

Nani će u novoj sezoni američke profesionalne lige igrati u dresu Orlando Cityja, kluba za koji je svojedobno igrao legendarni Brazilac Kaka.

Nani je izvrstan krilni igrač koji donosi brzinu i sjajan centaršut, biti će pojačanje za našu momčad“, kazao je dopredsjednik kluba s Floride, Luis Muzzi.

Punim imenom Luis Carlos Almeida da Cunha najvažnije razdoblje karijere proveo je u dresu Manchester Uniteda gdje je igrao čak osam godina. Osvojio je tri naslova engleskog prvaka te jedan europski. S Orlandom je potpisao ugovor na tri godine.