Pato blizu povratka u Milan?

Nogomet ostalo 17. pro 201818:41 > 18:48
Photo by Lintao Zhang/Getty Images)

Alexandre Pato je 29-godišnji Brazilski napadač koji je trenutno član kineskog Tianjina.

Bivši igrač Milana je ponovno u pregovorima sa momčadi kou vodi Gennaro Gattuso, piše španjolska Marca. Pato je naime spreman završiti avanturu u Kini i vratiti se pomoći klubu u kojem se predstavio svijetu.

Brazilac briljira u Kini, postigao je 30 golova u 47 nastupa i nakon godinu i pol želi oživjeti svoju karijeru u Europi. Podsjetimo, Pato je u Milanu igrao od 2007. do 2013. godine i u 117 nastupa postigao 51 pogodak. Nakon toga se igrao kratko za Chelsea, te nekoliko brazilski klubova i prije engo što je otišao u Kinu proveo je sezonu u Villarealu gdje se nije uspio nametnuti.

Povezano

Milan je ranije danas ostao i bez mogućeg pojačanja u vidu Zlatana Ibrahimovića koji je obznanio da ostaje u MLS-u.