Everton se uključio u bitku za 'odbjeglog' Dinamovca

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Everton je još jedan u nizu klubova koji su se uključili u borbu za dovođenje 17-godišnjeg Ajdina Hasića.

Priča oko 17-godišnjeg Ajdina Hasića prepuna je čudnih okolnosti, a novi detalji govore kako je Dinamo napravio veliku pogrešku u distribuciji ugovora mladom igraču.

Naime, kako javljaju britanski mediji koji su povezani s Evertonom, klubom koji se uz mnoge uključio u borbu za igrača iz Bosne i Hercegovine, Dinamo je za Hasića pripremio dva ugovora, jedan za produženje ugovora, a drugi za raskid. Obzirom da je Hasić maloljetan, njegov je otac morao potpisati ugovor, no kada se donosila ta odluka bio je u Bosni i Hercegovini. Netko iz ureda Dinama poslao je pogrešan ugovor i odjednom 17-godišnji talent postao je slobodan igrač.

Barcelona, Real Madrid, Liverpool neki su od klubova koji su se zainteresirali, a Everton je sada ušao u tu priču.