Je li sudac teško oštetio Španjolce? (ANKETA + VIDEO)

Nogomet ostalo 15. lis 201823:54 > 23:57

U 64. minuti vratar Engleske preopušteno je baratao loptom u svom kaznenom prostoru. Ubrzo je Rodrigo bio u velikoj prilici za 2:3, ali je ostao na travi uslijed kontakta s Pickfordom. Sudac nije pokazao na bijelu točku. Opravdano?

Ta situacija dogodila se kod rezultata 1:3, a Španjolska je tijekom cijelog drugog poluvremena dominirala. Da je tada Marciniak sudio kazneni udarac, imala bi Furija još pola sata za postići izjednačujući pogodak, a vidjeli smo da je u nadoknadi uspjela još jednom zatresti mrežu Pickforda…

Imamo zadatak za vas! Kako ovaj trenutak ne bi prošao bez adekvatne presude, odličili smo vam pripremiti anketu pa bismo voljeli da nam kažete je li jedanaesterca bilo. Ali, prije nego kliknete na odgovarajuću opciju, dobro pregledajte video!