Zlatko Dalić odbio 10 milijuna eura, kineski klub…

Nogomet ostalo 6. lis 201815:34 > 15:38
Catherine Ivill/Getty Images

Zlatko Dalić prije nekoliko je dana odbio višemilijunsku ponudu jednog kineskog kluba, a preko menadžera Franje Vranjkovića saznali smo i o kojem se klubu radi.

Dan Mullan/Getty Images

U razgovoru za Slobodnu Dalmaciju, hrvatski menadžer koji je upoznat s kineskim tržištem, Franjo Vranjković otkrio jest koji je klub ponudio višemilijunski ugovor hrvatskom izborniku Zlatku Daliću.

Riječ je o klubu Tianjin Quanjian koji je u vlasništvu Quanjin grupe koja se bavi preradom ljekovitog bilja, posljednji trener kluba bio je Paulo Sousa, a u prošlosti posao su držali Dražen Besek, Goran Tomić i Fabio Cannavaro.

U klubu će pričekati još četiri kola do kraja sezone, vjerujem da će se tada ponovno otvoriti priča oko Dalića. Mogu potvrditi da je Tianjin ponudio deset milijuna eura neto po sezoni”, kazao je Vranjković.