Trofej Nogometaš: SK uz velikane hrvatskog nogometa

Nogomet ostalo 10. lip 201823:19 > 23:25
sportklub

"Nagradom Trofej nogometaš naglašavamo sve najbolje u hrvatskom nogometu, ne samo u HNL-u već i izvan domovine." kazao je predsjednik HUNS-a Dario Šimić, dok je glavni tajnik Mario Jurić dodao kako izbor za Nogometaša godine prepoznatljiv i napreduje svake godine.

Evo nam i dojmova poznatih s druženja u Westinu u Zagrebu.

Kako je kazao voditelj programa u Westinu, Željko Vela najgori dio nagrade je što još treba odgovoriti na dva-tri pitanja, pa poslušajmo:

Pojava Miroslava Ćire Blaževića u nogometnom i društvenom životu, ne samo u njegovoj domovini Hrvatskoj, već u širokim europskim i svjetskim razmjerima je uvijek nešto posebno.

Kao i obično, izbornik Zlatko Dalić je miran, staložen i samouvjeren te pun vjere u hrvatsku reprezentaciju i igrače:

Igor Bišćan osvojio je s Olimpijom duplu krunu, ali to očito nije bilo dovoljno predsjedniku kluba Milanu Mandariću te je s hrvatskim trenerom raskinuo suradnju.