Spektakl na San Paolu: Riječane dočekale tisuće baklji

Nogomet ostalo 26. stu 202020:14 > 20:21
Guliver Images

Navijači Napolija okružili su San Paolo bakljama u čast preminulom Diegu Maradoni uoči utakmice s Rijekom u Europskoj ligi.

Momčad Simona Rožmana od 21 sat igra protiv Napolija, kluba u kojem je ‘Mali zeleni’ ostvario ponajveće uspjehe klupske karijere, a ovakvim potezom na Kvarneru se odaje počast jednom od najvećih nogometaša ikada.

Hrvatski klub će večeras od 21 sat gostovati kod Napolija u 4. kolu Europske lige, a susretu je prethodila vijest o smrti legende Napolija i svjetskog nogometa Diega Maradone.

Navijači Napolija su zapalili baklje i poredali se oko stadiona te u svijet poslali impozantnu sliku. Rijeku čeka ozračje kakvo nikad do sada nije osjetila.

Rijeka susret u Napulju dočekuje bez bodova i večeras bi mogla ostati i bez teoretskih šansi za prolazak skupine u kojoj Napoli, Alkmaar i Sociedad imaju po šest bodova. Rijeci su na sve to i osmorica igrača zaražena COVID-om 19.