Liga nacija: Talijani i Belgijanci sigurni

Nogomet ostalo 15. stu 202022:40 > 22:46
SK

Završila je još jedna večer Lige nacija

Večeras su odigrane utakmice Lige nacija, a pobjedu su ostvarile reprezentacije Belgije i Italije i Danske.

Belgija je na domaćem terenu ostvarila pobjedu od 2:0 protiv Belgije. Oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Prvo je u 10. minuti Tielemans doveo Belgiju u vodstvo, a Mertens je u 24. minuti ovjerio pobjedu Belgije.

Do kraja utakmice Engleska je pokušala postići pogodak kako bi utakmicu učinila neizvjesnom, ali to im nije pošlo za rukom.

Danska je na svom terenu u posljednjim trenucima pobijedila Island. Eriksen je pogodio u 12. minuti sa bijele točke za 1:0, a poravnanje Islandu donio je Kjartansson u 85. minuti.

Pobjedu domaćima donio je Eriksen svojim drugim golom, a i njega je postigao sa bijele točke u 91. minuti.

Italija je također na svom terenu ostvarila pobjedu, a bili su bolji od Poljske. Prvi gol postigao je Jorginho sa bijele točke u 27. minuti, a pobjedu je osigurao Berardi u 84. minuti.