Sjajna predstava Njemačke i Turske, Olmu cijeli dvoboj

Nogomet ostalo 7. lis 202023:33 > 23:38
(Photo by Lars Baron/Getty Images)

Njemačka i Turska su odigrale sjajnu utakmicu na RheinEnergie stadionu u Kolnu, a na koncu je završilo 3-3.

Elf je vodio 1-0, 2-1 i 3-2, no Turska se tri puta vraćala. Strijelci za domaćine bili su Draxler (45+1), Neuhaus (58) i Waldschmidt (81), a za goste Tufan (49), Karaca (67) i Karaman (90+4).

Portugal, koji je kao i Francuska, u skupini Lige nacija zajedno s Hrvatskom odigrao je u Lisabonu 0-0 protiv Španjolske. Kod domaćina je do 72. minute igrao Cristiano Ronaldo, a u španjolskim redovima cijeli je susret odigrao Dani Olmo.

Meksiko je golom Raula Jimeneza iz jedanaesterca u 60. minuti u Amsterdamu pobijedio Nizozemsku sa 1-0 pokvarivši tako debi Frank de Boera na klupi Oranja.

Italija je deklasirala Moldaviju sa 6-0, dok je Poljska pobijedila Finsku sa 5-1 uz tri gola Grosickog.