VIDEO Bivši igrač Rijeke lijepo zabio za Sj. Makedoniju

Nogomet ostalo 8. ruj 202020:16 > 20:18

Sjeverna Makedonija odigrala je 1:1 s Gruzijom u utakmici drugog kola Lige C

Makedonci mogu biti zadovoljni učinkom u Ligi nacija u ove dvije utakmice. Poslije pobjede nad Armenijom 2:1 u petak u Skoplju, u utorak su na izuzetno teškom terenu potopljenom vodom ostali neporaženi iako su posljednjih pola sata protiv Gruzije imali igrača manje.

Crveni karton, odnosno dva žuta, dobio je Visar Musliju i to u razmaku od samo šest minuta, od 58. do 64. minute.

Gruzija je povela u 13. minuti golom iz kaznenog udarca koji je izveo Okrijashvili nakon što je Alioski oborio mladog napadača domaće reprezentacije Kvaratshelija.

Makedonci su izjednačili 20 minuta kasnije poslije odlične akcije veterana Gorana Pandeva, lukavo je proigrao Stefana Ristovskog, a ovaj rutinski poslao loptu kroz noge golmanu Loriji.

U finišu susreta Gruzija je s igračem više pokušavala doći do pobjede, ali se istaknuo vratar Damjan Šiškovski s nekoliko odličnih intervencija.

U istoj grupi Armenija je kao domaćin pobijedila Estoniju 2:0. Poslije dvije odigrane utakmice na čelu tablice su Sj. Makedonija i Gruzija sa po četiri osvojena boda.