Njemački prvoligaš skuplja novac za Messija: Čekamo te!

Nogomet ostalo 3. ruj 202017:51 > 17:54
VfB Stuttgart Twitter

Leo Messi na rubu je odlaska iz Barcelone, a sastanak održan između njegova oca i predsjednika Barcelone nisu pomaknuli situaciju s mrtve točke.

Nakon toga počele su i šale na račun Argentinca i njegovog novog kluba jer su iz raznih zemalja mnogi klubovi objavili kako Messi stiže baš kod njih.

Messi se najviše povezuje s Manchester Cityjem koji pokušava na sve načine dovesti najboljeg igrača svijeta, ali Barcelona će ga pustiti samo ako neko za njega plati otkupnu klauzulu od 700 milijuna eura.

Danas je to učinio i novi prvoligaš i velikan njemačkog nogometa Stuttgart koji je i objavio dres Messija s brojem deset, te su mu poručili da ga čekaju. No, sve je to dio humanitarne akcije u kojoj skupljaju novac za “dovođenje Messija”, a u stvari tu će sumu novca donirati kome god to bude najpotrebnije.

“Čekamo te Leo. Hvala i Didi koji je pristao da ti prepusti broj deset. Skupljamo i novac za tvoj transfer, a ako ne dođeš onda će novac otići u prave ruke i humanitarne svrhe”, poručili su iz Stuttgarta.