Van Dijk neće po dobrom pamtiti dvoboj protiv Salzburga

Laurence Griffiths/Getty Images

Momčad Jurgena Kloppa nalazi se na pripremama u Austriji, a nizozemski stoper dobio je gadan udarac u prijateljskom susretu

Liverpool se u Austriji priprema za novu sezonu Premiershipa koji započinje 12. rujna, a danas su odigrati susret protiv Salzburga u sklopu prijateljske utakmice.

Utakmica je završena remijem (2:2), ali treba napomenuti kako su domaćini vodili 2:0 pogocima Dake. No, Redse je u nastavku susreta poraza spasio mladi Rhian Brewster koji je također zabio dva gola.

No, onaj koji neće pamtiti ovaj susret baš najbolje je Virgil van Dijk. Početkom drugog poluvremena van Dijk je u jednom duelu zaradio posjekotinu na licu, te ostaje za vidjeti hoće li biti spreman za dvoboj protiv Arsenala u Community Shieldu.