Navodno je gotovo: Thiago je novi igrač Liverpoola

Nogomet ostalo 12. kol 202014:52 > 14:59
Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Jedan od zvučnijih transfera ovog ljeta realizirat će se između Bayerna i Liverpoola, tvrde inozemni mediji.

Nakon što je Thiago Alcantara izrazio želju da pređe u Liverpool, iz Bayerna je stiglo zeleno svjetlo da iskusni španjolski veznjak može ići.

Javna je tajna da Alcantara želi igrati pod palicom Juergena Kloppa, a nakon što se riješe neki detalji transfer će biti i službeno potvrđen.

Reprezentativcu Španjolske ugovor s njemačkim prvakom ističe sljedećeg ljeta, a Bayern će za njega dobiti 30 milijuna eura. Liverpool će za relativno male novce dobiti odličnog i provjerenog igrača što je za trenutnu situaciju na tržištu odlična vijest za vlasnike kluba s Anfielda.

Alcantara je član Bayerna od 2013. godine kada je stigao iz Barcelone i bit će veliko pojačanje za momčad Jurgena Kloppa koja će seljdeće sezone imati vrlo težak zadatak obraniti titulu prvaka Premier lige s obzirom na sve jače rivale.