SN: Gojak danas igra zadnju utakmicu za Dinamo

Nogomet ostalo 12. srp 202016:58 > 16:59
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Amer Gojak danas igra svoj posljednji derbi Dinama i Hajduka, pišu Sportske novosti.

Naime, prema informacijama, približava se njegov odlazak iz Maksimira, njegov transfer ovog ljeta je najizgledniji, stoji u tekstu Sportskih novosti.

Za bosansko-hercegovačkog reprezentativca zainteresirani su mnogi klubovi iz liga Petice. O zainteresiranosti Fiorentine za Amera Gojaka već ste mogli pročitati, a prema onome što saznajemo, ta priča o odlasku bosansko-hercegovačkog reprezentativca postaje sve ozbiljnija, nastavlja se u tekstu Sportskih novosti.

Krenula je zapravo još prošlog ljetnog prijelaznog roka, bila je aktualna zimus, Gojak je već praktički bio pred vratima talijanskog kluba, ali Fiorentina je imala viška stranaca, pa do realizacije transfera nije došlo. Ali sada bi moglo… Naime, na derbi u Maksimir stižu predstavnici Fiorentine, saznaje autor teksta Sportskih novosti.