Danas su na programu bile dvije utakmice osmog kola bjeloruske lige, jedna ne tako pretjerana zanimljiva, ali zato je druga bila pun pogodak.

U prvoj utakmici subotnjeg programa, Slavija je u Maziru ugostila Torpedo, ali mreže su ostale netaknute. Gosti su imali više prilika, ali nisu ih iskoristili, tako da je svaka momčad uzela po bod.

S druge strane, u Grodnu smo mogli gledati pravu golijadu gdje je Neman ugostio Rukh iz Bresta. Gosti su otišli s punim plijenom kući pobijedivši čak 4:2.

Prvih 15 minuta, ali i oćenito cijelo prvo poluvrijeme otišlo je na stranu gostujuće momčadi gdje su pogotke postigli Vasiljev i Grechikho. I drugi dio gosti iz Bresta su otvorili s još jednim pogotkom, zabio je Sedko iz kaznenog udarca.

Nadu domaćinima da eventualno mogu nešto napraviti donio je Armenac Kadimyan koji je smanjio na 3:1 u 68. minuti. U 86. minuti gostujući igrač Vaslijev je isključen, a samo tri minute kasnije za 4:1 zabio je Rumunj Andronic, a konačnih 4:2 postavio je Kadimyan koji je zabio drugi pogodak za domaću momčad.