Beckham stvara Galacticose: Bale, James, želja i Modrić

Nogomet ostalo 7. svi 202015:32 > 15:40
Joe Raedle/Getty Images

Bivši engleski nogometaš, a danas vlasnik Inter Miamija David Beckham, želi stvoriti nove Galacticose u SAD-u.

Prema navodima engleskih medija put Sjedinjenih Američkih Država mogli bi Gareth Bale i James Rodriguez.

Duo iz Real Madrida je na izlaznim vratima kluba, a Zinedine Zidane ne računa na njih pa Beckham želi iskoristiti šansu i dovesti ih na Južnu Floridu.

Bale je već priznao kako bi volio igrati u MLS-u. Međutim, istaknuo je kako voli Los Angeles, ali ni klima u Miamiju nije nešto što bi mu smetalo pa neće biti čudo ako završi tamo.

James se također povezuje odavno s MLS klubovima. On je puno bliži Miamiju od Balea i već u sljedećim mjesecima bismo ga mogli gledati u dresu ovog sastava.

Treći igrač kojeg bi slavni Englez volio vidjeti u svojoj momčadi je čileanski veznjak Arturo Vidal, a ako bi ih uspio dovesti, Inter Miami bi odmah postao kandidat za titulu prvaka.

Od ranije je želja i hrvatski nogometaš Luka Modrić, ali pitanje je koliko se najboljem hrvatskom igraču ide u SAD, pogotovo ako pogledamo razinu nogometa u MLS-u.