Pique odlazi iz Barce, Shakira čak i birala klub?

Aitor Alcalde/Getty Images

Ako je vjerovati španjolskim medijima Barcelona će tijekom ljeta ostati bez jednog od ključnih igrača, Gerarda Piquea.

Prema tvrdnjama Don Balona Pique je već priopćio Messiju i upravi kluba da nakon 12 godina želi napustiti Nou Camp, a kao moguća sljedeća destinacija navodi se MLS.

Iako ima ugovor do 2022. godine 33-godišnji stoper je donio odluku o odlasku jer ulazi u pozne igračke godine, a SAD je plodno tlo za njegove poslovne poduhvate kojih ima mnogo u posljednje vrijeme.

Navodno je i Shakira sudjelovala u odabiru lige gdje bi Pique trebao igrati u dresu ambicioznog Intera iz Miamija čiji je vlasnik David Beckham.

Pique je samo jedno u nizu od zvučnih imena koje Beckham želi u svom klubu. Kao potencijalna pojačanja od ranije se spominju David Silva, Sergio Busquets, Edinson Cavani.