Ruski nogometaš bi se rado pridružio Modriću u Realu

Julian Finney/Getty Images

Pandemija koronavirusa je ostavila brojne sportaša kod kuće, a zanimljivu je želju istaknuo ruski napadač i član Zenita Artem Dzyuba

I dalje nema nogometa kad je riječ o jačim ligama, ali i onima manje popularnijima. Ta vremena natjerala je brojne nogometaše da ostanu kod kuće i da se druže sa svojim obožavateljima. Jedan od njih je ruski napadač i član Zenita, Artem Dzyuba.

Catherine Ivill/Getty Images

Tijekom javljanja uživo na Instagramu 31-godišnji napadač je istaknuo kako je veliki navijač Reala i ponudio se da ga potpišu za iduću sezonu.

‘Odmalena sam veliki navijač Real Madrida. Raul, Carlos, Redondo, Ronaldo… Kakva je to momčad bila. Volio bih tamo igrati i ako bih mogao birati uvijek bi izabrao Real’ – rekao je Rus.

Vrlo je izgledno kako Dzyuba neće karijeru nastaviti u Sankt Peterburgu, odnosno da neće doći do produženja ugovora između dvije strane. Za njegove su usluge zainteresirani brojni klubovi iz Engleske, Italije i Njemačke, a Dzyuba je ove sezone za rusku momčad zabio 15 pogodaka u 28 utakmica.