Dudu ulaže u engleski klub, odmah je doveo i pojačanje

Nogomet ostalo 29. velj 202015:49 > 15:55
Cristiano Andujar/Getty Images

Bivši reprezentativac Hrvatske Eduardo da Silva više nije aktivan nogometaš, ali i dalje ulaže u omiljeni sport.

Bivši nogometaš Dinama je navodno s dugogodišnjim prijateljem i biznismenom Alexom Bernardesom preuzeo Gillinham Town koji se natječe u 11. rangu engleskog nogometa.

“Obožavao sam svaku minutu provedenu u Arsenalu, bio sam tamo kao kod kuće. Ovaj projekt je također nešto čemu se jako veselim. Pomagao sam neke projekte u Brazilu i drago mi je da isto mogu i ovdje”, rekao je Eduardo koji je najprije doveo u klub sina nekadašnjeg suigrača iz Arsenala Gilberta Silve.

“Alex mi je rekao da Gilberto Silva Junior želi igrati za nas, a ja sam mislio da je riječ o šali. Ipak, on je stvarno došao, a mi smo pobijedili u prve dvije utakmice u kojima je igrao”, rekao je Eduardo.

Povezano