Santiago Solari pronašao vrlo egzotičan angažman?

Nogomet ostalo 13. velj 202012:07 > 12:10
Octavio Passos, Getty Images Sport

Nekadašnji trener Real Madrida Santiago Solari blizu je novog angažmana.

Španjolac je bez kluba od ožujka 2019. godine kada je napustio Santiago Bernabeu, a njegov sljedeći posao, prema najavama inozemnih medija bit će u Armeniji.

Navodno je Solari u pregovorima da preuzme nogometnu reprezentaciju Armenije, gdje bi na izborničkoj klupi zamijenio Abrahama Khashmanyana koji bi navodno uskoro trebao raskinuti ugovor.

Prethodnih mjeseci Solari se dovodio u vezu i sa Interom iz Miamija, na čijem je čelu David Beckham, ali sada je već izvjesno da će njegov sljedeći posao biti na klupi reprezentacije Armenije.

Solari je, podsjetimo, na klupi Reala proveo četiri i pol mjeseca. Vodio je Kraljeve na 32 utakmice, dobio je 22, dvije su završile neriješenim ishodom, dok je osam izgubio. Za standarde kluba kao što je Real to je bio preskroman učinak.