Skandal: Otkaz treneru Malage zbog ucjene!

Getty Images

Španjolski drugoligaš Malaga imenovala je novog trenera nakon skandala koji je izbio s dosadašnjim strategom Victorom Sanchezom.

Malaga ove sezone igra u očajnoj formi, tek su 16. momčad španjolske druge lige.

Loša sezona sada je postala još težom ili možda je bolje iskoristiti riječi, bizarnom. Naime, klub je otkazao suradnju treneru Victoru Sanchezu nakon što je isti postao žrtvom ucjene. Pojavila se, naime, snimka 43-godišnjeg trenera u seksualnom odnosu sa ženom čiji je partner u tajnosti snimio čitav akt. Rezultat toga jest ucjena prema nekadašnjem igraču madridskog Reala, a zbog čega je u konačnici izgubio posao.

Sanchez je čitav slučaj prijavio policiji koja je otvorila istragu, međutim u klubu su zbog narušavanja ugleda institucije odlučili raskinuti odnose s trenerom. U nastavku sezone momčad će voditi dosadašnji trener B momčadi, Sergio Pellicer.