Eto'o objavio kraj, a sad potvrđen kao novi igrač kluba

Nogomet ostalo 28. pro 201910:48 > 10:54
Alex Grimm/Getty Images

Samuel Eto'o u rujnu je objavio kraj karijere, ali jutros je potvrđen kao novi igrač španjolskog kluba

Samuel Eto’o je ove godine odlučio završiti svoju bogatu nogometnu karijeru. A sada se možda predomislio?
Kamerunac je početkom rujna, nakon završetka epizode u Kataru, priopćio da je njegovoj karijeri došao kraj.

U međuvremenu su se pojavile informacije da je Eto’o primljen na prestižni američki koledž, Harvard, te da će se u budućnosti posvetiti akademskom razvoju.

Međutim, jutros je španjolski trećeligaš (Segunda division B – Grupa 1) SCR Pena Deportiva zslužbeno objavio da je ‘završio’ transfer 38-godišnjeg Kamerunca.

‘Jutros je završeno potpisivanje ugovora. Iako je Kamerunac najavio da je objasio kopačke o klin i da je počeo studirati na Harvardu, konačno će popuniti redove našeg prvog sastava’, stoji u objavi SCR Pena Deportiva.
Je li  ovo neka šala ili se Eto’o možda zaista vraća aktivnom nogometu, vjerovatno će biti jasnije u sljedećem razdoblju.

Samuel Eto’o je u svojoj profesionalnoj karijeri nastupao za Leganes, Real Madrid, Espanyol, Barcelonu, Inter, Anzhi, Chelsea, Everton, Sampdoriju, Antalyaspor, Konyaspor i Qatar SC.