ON je tvornica novca! Ponovno će zaraditi milijune

Nogomet ostalo 19. pro 201911:38 > 11:45
Mino Raiola
Alexander Hassenstein / Staff

Erling Braut Haaland postao je velika zvijezda praktički preko noći i velika je pomama za njim diljem Europe. Super-agent Mino Raiola će i u njegovom transferu imati prste

Napadač Salzburga u ozbiljnim je pregovorima sa nekoliko klubova, a ubrzo bismo trebali znati gdje će nastaviti karijeru.

Ipak, onaj tko angažira 19-godišnjeg napadača morat će isplatiti i popriličnu svotu poznatom agentu Minu Raioli.

Engleski mediji tvrde da će ovaj super-agent inkasirati čak 15 milijuna eura od transfera, što je njegov dio kao čovjeka koji će posredovati transferu.

Raiola je i u prošlosti dobivao ogromne svote od transfera. Samo mu je Paul Pogba 2016. godine donio gotovo 40 milijuna eura, a s obzirom na to da je agent i Matthijsu de Ligtu, te mnogim drugim zvijezdama, njegov račun je proteklog ljeta poprilično napunjen.

Francesco Pecoraro / Stringer

Ipak, bez itekako dobre naknade neće ostati ni tijekom zime, pa je Raiola ponovo napravio nevjerojatan posao.

Haaland je na meti mnogobrojnih klubova, a za njegove usluge su zainsteresirani Manchester United, Juventus, RB Leipzig, ali i mnogi drugi.