Jurčević pokraden u Mađarskoj!

Laszlo Balogh/Getty Images

U hrvatskoj skupini Mađarska je s 1:0 pobijedila Azerbajdžan, iako je momčadi Nikole Jurčevića suci u 92. minuti poništili čisti gol.

Jedini gol na utakmici zabio je Korhut koji je zabio fantastično iz daljine.

Azerbajdžan je zabio u 92. za 1:1, no sudac je čini se neopravdano poništio gol zbog navodnog igranja rukom Mustafazade kojeg nije bilo.

Hrvatska ima 13 bodova, Mađarska 12, Slovačka 10, Wales sedam, a Azerbajdžan je na jednom bodu.

U skupini C Nizozemska je golovima Wijnalduma u 32. i 41. minuti srušila Bjelorusiju 2:1 za koju je pogodio Dragun u 54. minuti.

Nizozemska ima 15 bodova, Njemačka i Sjeverna Irska po 12, Bjelorusija je na četiri, a Estonija na jednom.

Rusija je pobjedom 5:0 na Cipru osigurala Euro, a golove su zabili Čerišev (2), Ozdoev, Dzjuba i Golovin.

U drugoj utakmici te skupini Škotska je sa 6:0 razbila San Marino uz hat-trick McGinna.

Belgija i Rusija su iz ove skupine osigurali Euro.