Bivši hajdukovci trpaju na europskim travnjacima

Ljubljanska Olimpija zadržala je prvo mjesto u Sloveniji preokretom u 13. kod Triglava gdje su slavili 3:2.

Majcen je zabio u 10. za 1:0, da bi Petrič u 49. udvostručio vodstvo domaćina.

Lupeta golovima u 68. i 69. donosi izjednačenje gostima, da bi im pobjedu u 78. minuti donio Vukušić.

Sinjskom dijamantu to je deveti gol sezone te je na vrhu ljestvice strijelaca s bivšim napadačem Rijeke Darijem Vizingerom.

Olimpija je prva s 27 bodova, dva više od Maribora.

U strijelce se upisao i Nikola Vlašić koji je zabio u domaćem porazu moskovskog CSKA od Rostova 1:3.

Bayramyan je zabio dva za goste, dok je jednog dodao Šomurodov. Vlašić je u 93. ublažio poraz iz penala.

Vlašić i Šarlija odigrali su cijelu utakmicu, dok je Bistrović ušao u 89. minuti.

Rostov je prvi s 26 bodova, koliko imaju i Lokomotiv te Zenit, dok je CSKA četvrti s 25 bodova.