David Silva odlazi kod Beckhama sljedeće sezone

Nogomet ostalo 19. ruj 201922:28 > 22:29
Stu Forster, Getty Images Sport

Nogometaš Manchester Citya David Silva na kraju sezone trebao bi napustiti Građane i prijeći u redove Inter Miamija, kluba u čijoj se vlasničkoj strukturi nalazi David Beckham

Tu vijest kao ekskluzivnu prenio je pouzdani Independent, koji tvrdi da je odlazak španjolskog igračana Floridu praktično gotova stvar i da je veliku ulogu u svemu imao upravo Beckham.

Silva (33) sljedećeg leta postaje slobodan igrač jer mu ističe ugovor sa Građanima, a do sad je nekoliko puta naznačio da gotovo sigurno neće potpisivati novu suradnju.

Sjajni Španjolac je na Etihadu od 2010. godine, kad je stigao iz Valencije za 26 milijuna funti, i u međuvremenu je postao jedan od glavnih figura u momčadi.

Sa Cityem je osvojio po četiri Premier lige i Liga kupa i dva FA kupa.

Kad je o njegovom potencijalno novom klubu riječ, Inter Miami će u MLS-u debitovati sljedeće sezone, a zanimljivo da u ovom tretnuku službeno ima samo tri igrača.