Nizozemska 22. ruj 202123:16 > 23:16 0 komentara

U šestom kolu nizozemske Eredivisie Feyenoord je na domaćem terenu slavio protiv Heerenveena 3:1.

Prvi gol dočekali smo u 12. minuti kada je zabio Til, a onda su u drugom dijelu u Rotterdamu počeli padati zaista lijepi golovi.

U 60. minuti Linssen je prekrasno zabio petom na asistenciju Jahanbakhsha i povećao na 2:0. Zanimljivo je da je Linssenu ovo bio stoti gol u Eredivisie čime je zaista ušao u odabrano društvo. U ovom stoljeću samo su još četvorica igrača dala preko 100 golova.

Na vrhu je Huntelaar sa 154 gola, drugi je Luuk de Jong sa 135 gola. S golom manje na trećem mjestu našao se legendarni Dirk Kuyt, a četvrti je Nkufo sa 114 golova i sada Linssen.

U 82. minuti Veerman je fantastičnim golom unio nemir u redove Feyenoorda smanjivši na 2:1, a konačnih 3:1 postavio je Til svojim drugim golom u 88. minuti.