Skandal uzdrmao Ajax: Legenda napustila klub

Nizozemska 7. velj 20228:30 > 8:35 0 komentara
Guliver Images

Ajax je nakon velikog skandala u klubu ostao bez sportskog direktora Marca Overmarsa.

Bivši reprezentativac Nizozemske bio se primoran povuči zbog skandaloznih i neprimjerenih poruka kolegicama.

“Marc Overmars će odmah napustiti Ajax. Ovu je odluku donio je nakon razgovora s nadzornim odborom kluba i predsednikom Uprave Edwinom van der Sarom. Razlog za njegovu odluku bilo je slanje neprimjerenih poruka nekolicini kolegica u dužem vremenskom razdoblju”, piše u priopćenju.

Oglasio se i 48-godišnji Overmars, koji je uz Ajax u karijeri igrao za Arsenal, Barcelonu i Go Ahead Eagles.

“Posramljen sam. Nažalost, nisam shvatio da sam prešao granicu, ali ovih dana mi je postalo jasno. Odjednom sam osjetio veliki pritisak. Ispričavam se. Naravno, za osobu na mojoj poziciji takvo ponašanje je neprihvatljivo, sad to razumijem. Ali prekasno je. Ne vidim drugog načina nego da napustim Ajax. Ova situacija uveliko utječe i na moj osobni život i zato molim sve da moju obitelj i mene ostave na miru.”

Overmars je u Ajaxu od 2012. godine, a imao je ugovor do ljeta 2026.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!