Nizozemska 25. tra 20198:39 > 8:41

Andrija Balić zabio je prvi gol u nizozemskom prvenstvu, no to nije bilo dovoljno njegovoj momčadi koja je na kraju izgubila 1:2.

Andrija Balić dočekao je prvijenac u dresu Fortune Sittard. Dogodilo se to u porazu 1:2 kod Utrechta u 32. kolu nizozemskog prvenstva.

Bivši hajdukovac do prvijenca je stigao lijepim udarcem s ruba šesnaesterca u 44. minuti. Baliću je to bila 11 utakmica za nizozemskog prvoligaša u kojeg je stigao ovog siječnja na šestomjesečnu posudbu.

Prethodno je Utrecht poveo u 4. minuti preko Kerka, da bi im pobjedu isti igrač donio u 68. minuti.

Utrecht je peti s 50 bodova, dok je Fortuna na 14. mjestu s 34 boda, pet bodova više od mjesta koja vode u doigravanje za opstanak u prvoj ligi.