Ponovno na terenu! Robben se vraća u svoj prvi klub!

Nizozemska 27. lip 202018:34 > 18:38
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nizozemac je proteklog ljeta odlučio okončati karijeru nakon što mu je istekao ugovor s Bayernom, no čini se da ne može bez najvažnije sporedne stvari na svijetu, pa ju je ponovno odlučio oživjeti.

Legendarni nizozemski krilni napadač Arjen Robben ponovno će profesionalno zaigrati nogomet!

Robben je potpisao za Groningen, devetu momčad nizozemskog prvenstva, a ondje će provesti sljedeću sezonu.

Upravo u ovom klubu Robben je prošao sve omladinske uzraste, 2001. je debitirao u seniorskoj ekipi, a 2004. prelazi u PSV. Dvije godine kasnije radi prvi veliki transfer karijere, kada ga kupuje Chelsea. Dvije godine nakon toga dolazi u veliki Real, gdje se nije najbolje snašao, a 2009. ga kupuje Bayern, u kojem provodi najljepše dane karijere. Osvaja sve što je moguće, a prošle godine objavljuje mirovinu.