Guliver Images

U skupini 4 Lige nacija Nizozemska i Belgija ostvarili su pobjede i u posljednjem će kolu izravno odlučivati o putniku na završni turnir...

Nizozemska je na gostovanju u Varšavi kod Poljske pobijedila 2:0 golovima Gakpoa u 14. minuti i Bergwijna u 60., dok je Belgija kod kuće u Bruxellesu bila bolja od Walesa 2:1. Za domaćina su poentirali De Bruyne (10.) i Batshuayi (37.) koji su asistirali jedan drugome, a za goste je precizan bio Moore u 50. minuti.

U poretku skupine vodi Nizozemska s 13 bodova, slijedi Belgija s deset te Poljska s četiri i Wales s jednim bodom.

U zadnjem kolu u nedjelju 25. rujna igraju Nizozemska i Belgija te Wales i Poljska. Nizozemska je Belgiju u gostima pobijedila 4:1, što znači da Belgiji za prvo mjesto u skupini treba pobjeda od barem tri gola razlike, ili i više ako prime najmanje dva gola.

LIGA C
Skupina 1
Turska – Luksemburg 3-3 (Under 16-11m, Chanot 39-ag, Yuksek 87 / Martins 9, Sinani 37, Rodrigues 69)

Litva – Farski Otoci 1-1 (Slivka 41 / Andreasen 22)