Nikoličius: Ferro i Katić više nisu igrači Hajduka

Hrvatska 15. lip 202219:35 > 19:36 0 komentara
Robert Matić / Hajduk.hr

Sportski direktor Mindaugas Nikoličius obratio se medijima uoči prvog treninga i početka priprema nogometaša Hajduka.

Osvrnuo se na pitanje golmana Lovre Kalinića.

“Što se tiče igrača, mogu reći da radimo na Lovri Kaliniću, jako želimo zadržati kapetana i sve tri stane to žele – i Aston Villa, i igrači, i mi. Nadam se da ćemo u nekoliko dana naći rješenje i da će ostati u Hajduku.

Danas je potpisan raskid ugovora s Josipom Posavecom. On više nije igrač Hajduka. To se događa u nogometu. On želi igrati i želim mu sreću i zahvalan sam što je odradio sve profesionalno.

Nadalje, Nikola Katić više nije s nama, prevelika je odštetna klauzula. Vraća se u Škotsku. Ferro se vraća u Benficu, i njemu zahvaljujemo i želimo svu sreću”, rekao je Nikoličius.

Koliko je bilo upita za Marka Livaju?

“Hajduk je veliki klub i imamo puno ponuda za naše igrače i uvijek odlučujemo što je najbolje za klub, za igrače, za sve tri strane. Livaja voli Hajduk, želi ostati u Hajduku, čini navijače sretnima.”

Hoće li Ljubičić na posudbu?

“Uvijek pričamo s igračima kada dobiju ponudu. Sve je moguće za svakog igrača.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!