‘Nije lako u ovakvom ritmu, ali poginut ćemo i za Kup!’

Hrvatska 28. velj 202121:29 0 komentara
sportklub

Joško Gvardiol i Josip Mišić za Dinamov su YouTube kanal komentirali pobjedu protiv Slaven Belupa, ali i izazove koji tek slijede za modru momčad

“Znali smo da neće biti lagano nakon ovakvog ritma u Europi, treba nam svježine, ali moramo se naviknuti na to. Svladali smo protivnika koji nas očekuje i u srijedu, moramo se dobro regenerirati i poginuti za kup”, rekao je Gvardiol i najavio novi susret sa Slaven Belupom u četvrtfinalu kupa.

Gvardiol je zabio prvi pogodak na današnjoj utakmici. “Naravno da mi je uvijek drago kad postignem pogodak. Trudim se maksimalno koliko god igrao i što god igrao. Tako će biti dok sam u Dinamu, a tako je bilo i danas”, rekao je.

Nije izostao ni komentar o Tottenhamu: “Sigurno da je lijepo igrati protiv tako velikog kluba i mislim da je to nagrada za sav naš dosadašnji trud i rad.”

Svoje viđenje Dinamove utakmice dao je i Josip Mišić.

“Prvo poluvrijeme smo stajali daleko od igrača, oni su nam dosta dobro držali loptu i izlazili u polukontre i kontre. U svlačionici smo se dogovorili da u drugom poluvremenu moramo puno bolje, trener je zamijenio par igrača te smo srećom brzo zabili gol i onda je bilo lakše igrati. Od nas se očekuje da pobjeđujemo svaki susret, dižemo se u formi iz utakmice u utakmicu i moramo nastaviti tako. Slaven je danas igrao u izmiješanom sastavu, vjerujem da će u srijedu biti puno teža utakmica, ali nadamo se pobjedi”, rekao je Mišić kojemu je ovo bio prvi put da je odigrao svih 90 minuta u jednoj utakmici otkad je došao u Dinamo.

“Tottenham je jedan veliki klub s velikim igračima. Bit će zanimljivo igrati protiv njih, mi ćemo dati sve od sebe pa ćemo vidjeti što će biti”, zaključio je Dinamov veznjak.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!