Napoli poslao Leicester u Konferencijsku ligu

Europa 9. pro 202120:50 > 20:55 0 komentara
Cafaro/LaPresse

Napoli je u dvoboju skupine C Europa lige u izravnom dvoboju dobio Leicester 3:2 i poslao ih u šesnaestinu finala Konferencijske lige.

Ounas i dvaput Elmas zabili za Napoli, dok su Evans i Dewsbury-Hall bili strijelci za Lisice.

U toj skupini prvo mjesto uzeo je Spartak koji je s 1:0 slavio kod Legije golom Bakajeva. Legia je u 98. minuti imala penal, ali je Pekhart promašio.

U skupini A sve se znalo i prije posljednjeg kola. Borna Barišić odigrao je 90 minuta u remiju Rangersa kod Lyona, a obje momčadi već ranije su potvrdile proljeće u Europi. Sparta je s 2:0 pobijedila Brondby za koji je do 61. minute igrao Radošević

Kovačev Monaco već je ranije osigurao prvo mjesto u skupini B, a danas je odigrao 1:1 kod Sturma. Do drugog mjesta stigao je Real Sociedad koji je s 3:0 pobijedio PSV uz dva gola Oyarzabala i jedan Sorlotha.

U skupini D sve se znalo prije zadnjeg kola, vodeći Eintracht je odigrao 1:1 kod Fenerbahcea, a Jakić je bio na terenu do 69. minute. Antwerp je s 1:0 pobijedio Olympiakos.

Osminu finala iz svake skupine osigurala je prva momčad, drugoplasirani ide u šesnaestinu finala gdje čekaju trećeplasirane momčadi iz Lige prvaka, dok trećeplasirani idu u šesnastinu finala Konferencijske lige.

Skupina A:
Lyon – Rangers 1:1
Sparta – Brondby 2:0

Poredak: Lyon 16, Rangers 8, Sparta 7, Brondby 2

Skupina B:
Sturm – Monaco 1:1
Real Sociead – PSV 3:0

Poredak: Monaco 12, Real Sociedad 9, PSV 8, Sturm 2

Skupina C:
Napoli – Leicester 3:2
Legia – Spartak 0:1

Poredak: Spartak 10, Napoli 10, Leicester 8, Legia 6

Skupina D:
Fenerbahce – Eintracht 1:1
Antwerp – Olympiakos 1:0

Poredak: Eintracht 12, Olympiakos 9, Fenerbahce 6, Antwerp 5

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!