Napoli misli ozbiljno! Savršen početak sezone

Nogomet 27. ruj 20218:39 > 8:39
Guliver Images

Napoli je nezaustavljiv na startu nove sezone Serie A.

U šestom kolu upisali su i šesti trijumf ovaj put protiv Cagliarija rezultatom 2:0 i tako se učvrstili na liderskoj poziciji sa maksimalnih 18 bodova.

Napolitanci su krenuli furiozno u utakmicu s jasnom namjerom, a to je osvajanje nova tri boda.

U prvih deset minuta imali su dvije dobre prilike preko Osimhena, a u 11. minuti spomenuti igrač zatresao je mrežu gostiju sa Sardinije za vodstvo od 1:0, asistent je bio Zielinski.

Nakon gola dominacija Napolitanaca. Dvije odlične prilike propuštaju Zielinski i Insigne. Gosti su se malo trznuli pred kraj prvog poluvremena kada je nu finoj prilici bio Joao Pedro.

U nastavku slična priča na terenu.

Zielinski u 47. minuti ne koristi odličnu akciju domaćih, ali slavlje stiže u 57. minuti. Dosuđen je kazneni udarac za Napolitance, a siguran realizator za 2:0 bio je Lorenzo Insigne.

U 71. minuti novi igrači na terenu Elmas i Lozano kreirali su fin napad, ali obrana Cgaliarija je bila sigurna.

Do kraja meča još nekoliko prilika pred oba gola, ali ostalo je 2:0 za Napoli.

Napoli sada ima dva boda više od Milana i četiri boda više od aktualnog prvaka Intera.