Napadač Cityja na korak do Arsenala

Nogomet 5. lip 202216:30 > 16:31 0 komentara
AP Photo/Jon Super

Brazilski napadač Gabriel Jesus (25) korak je do prelaska iz redova Manchester Cityja u Arsenal, prenose britanski mediji.

Jesus, kojem je ostala još jedna godina ugovora s “Građanima”, razmišlja o odlasku iz kluba nakon što na Etihad dolaze napadači Erling Haaland i Julian Alvarez.

“Otočki” mediji navode kako je Brazilac dogovorio uvjete ugovora s “Topnicima”, a na stadionu Emirates bi zarađivao skoro dvostruko više nego u Cityju.

Njegova trenutačna plaća je oko 120.000 eura tjedno, dok bi u Arsenalu zarađivao oko 200.000 eura.

Navodi se kako Jesus ima odličan odnos s menadžerom londonskog kluba Mikelom Artetom, koji je prije dolaska u Arsenal bio pomoćnik Pepa Guardiole u Cityju.

Za sada najveći problem predstavlja odšteta jer City, navodo traži oko 50 milijuna eura za napadača kojeg je doveo 2017. iz Palmeirasa za 32 milijuna eura.

Gabriel Jesus je u dresu Cityja upisao 236 nastupa i postigao 95 golova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!