Nakon više od 10 godina u Dinamu veznjak ide u Istru

Hrvatska 28. lip 202213:29 > 13:46 0 komentara
Tomislav Duvnjak/GNK Dinamo Zagreb

GNK Dinamo Zagreb objavio je kako im veznjak odlazi s Maksimira u Istru.

Tomislav Duvnjak nogometnu karijeru će nastaviti u Istri 1961, objavio je to službeno Dinamo. Istra je objavila kako je potpisao ugovor s klubom do 2025. godine.

“Duvnjak je u Dinamo stigao još kao dijete te je kroz posljednjih više od 10 godina prošao sve uzraste Dinamove nogometne škole. Iznimno nadareni zadnji vezni igrač u nekoliko je mlađih kategorija nosio kapetansku traku Dinama te je vodio svoje suigrače do brojnih dobrih rezultata i pobjeda. Nastupao je u UEFA Ligi prvaka mladih, sudjelovao je na istaknutom međunarodnom turniru Mladen Ramljak, dulje od dvije godine bio je član Dinama II gdje je sjajno odgovarao izazovima seniorskog nogometa, dok je stekao kratko iskustvo i nastupa u prvoj ekipi.

Za prvu momčad Dinama upisao je nastup je u srpnju 2020. u HNL utakmici protiv Varaždina kada su plavi slavili 2:0, dok je nastup za prvi sastav upisao i protiv kijevskog Dynama u travnju ove godine u humanitarnom dvoboju u Zagrebu kada su hrvatski i ukrajinski imenjaci odigrali 2:2. Bio je ranije sudionik četvrtfinala UEFA Youth League gdje je, između ostalih, slavio i u napetom dvoboju u gostima protiv kijevskog Dynama u osmini finala u momčadi popularnih “maksimirskih fakina”, piše Dinamo o Duvnjaku.

Ozlijedio se na zimskim pripremama te propustio velik dio proljetne sezone. Krajem travnja vratio se u pobjedi Dinama II protiv Dugopolja s 3:1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!