Nakon ispadanja iz Europe odmah se zahvalili dvojici igrača

Europa 29. srp 202120:36 > 20:39 0 komentara
Guliver Image

Dva igrača europskog velikana dobila su zahvalnicu nakon što je njihova momčad ispala iz UEFA-inih natjecanja i više nisu članovi kluba.

Rumunski velikan FCSB (Steaua Bukurešt) ispao je danas u 2. pretkolu Konferencijske lige od kazahstanskog Shakhtar Karagandyja. Nakon što je u prvom susretu FCSB slavio sa 1:0, danas su poraženi sa 2:1, a dalje je nakon penala prošao Shakhtar (5-4).

Bijesan zbog ispadanja svog kluba iz Europe bio je kontroverzni vlasnik kluba Gigi Becali i on je već otpustio dvojicu nogometaša.

Guliver Image

“Vučur i Ondrašek su bivši. Dobit će otkaz”, poručio je Becali nakon utakmice.

Interesantno je da su Stipe Vučur i Zdenek Ondrašek tek nedavno pojačali ekipu, ali Becali očigledno nije previše zadovoljan. On je nakon samo jednog poluvremena nedavno poručio Ondrašeku da nije igrač za FSCB.

“Ondrašeka sam gledao u ovih 45 minuta. Nije igrač za naš klub. Nema kvalitetu”, rekao je nedavno Becali.

Čeh je na kraju ostao u ekipi. Međutim, nakon ispadanja iz Europe jasno je kako on i Vučur više neće biti članovi momčadi iz Bukurešta

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!