Nakon 19 godina predsjednik Chelseaja dao otkaz

Nogomet 20. lip 202216:22 0 komentara
xMikexEgertonx via Guliver

Tijekom Buckovog predsjedništva, muška momčad Chelseaja osvojila je 18, a ženska 12 trofeja.

Velike promjene događaju se u vlasničkoj, a time i upravljačkoj strukturi Chelseaja, nakon povlačenja Romana Abramoviča. Bivši predsjednik Chelseaja Bruce Buck podnio je ostavku nakon 19 godina, priopćio je nogometni klub.

Amerikanac je u toj ulozi otkako je Roman Abramovič postao vlasnik kluba 2003. godine. Navodi se da će Buck nastaviti podržavati klub kao viši savjetnik, priopćili su iz Chelsaja.

Chelsea je prošlog mjeseca prodan konzorciju na čelu s vlasnikom bejzbol tima iz Los Angeles Dodgers Toddom Boehlyjem.

“Bruce je doveo Chelsea na najviše razine međunarodnog i domaćeg nogometa, a ujedno je razvio jedan od najaktivnijih projekata društvene odgovornosti u sportu. Zahvaljujemo Bruceu na njegovoj predanosti klubu,” rekao je Boehly.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!